Filozofia Pracownia Realizacje Strefa Architekta Partnerzy Aktualności Kontakt

Filozofia
Deer Wood

Jako architekt tworzysz w teraźniejszości, mając świadomość przeszłości i w perspektywie przyszłości, która jest właściwie nieznana.

Norman Foster

Jakość

Doskonałość w projektowaniu i zaangażowanie to główne cechy przy tworzeniu wyjątkowych produktów. Z każdym projektem pragniemy osiągnąć mebel oryginalny, osadzony w trendach, ale ponadczasowy w wysokiej jakości wykonaniu i materiałach.

Indywidualne
podejście

Indywidualne podejście już na pierwszym etapie twórczym jest dla nas najważniejsze. Poznanie potrzeb klienta i dialog pomaga nam wspólnie stworzyć projekt, który podczas realizacji staję się czymś więcej niż wysokiej jakości meblem.

Detal

To szlachetność materiałów i rzemiosło wyznaczają nam kierunek do doskonałości i prostych form, wykonanych w najlepszej jakości. Wierzymy, że produkcja mebli przy zachowaniu najwyższych standardów idzie w parze z poczuciem estetyki i naturalnym pięknem wykorzystywanych surowców.

Kreatorzy

Na wszystkich etapach tworzenia mebla to Ty jesteś najważniejszy. Maksymalnie skupiamy się na Twoich potrzebach i szanujemy Twój czas. Rozmawiamy, odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy kwestie techniczne. W kontakcie z klientem cenimy otwartość i wspólnie wprowadzamy najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Najlepsi eksperci w dziedzinie projektowania luksusowych mebli, potrafią stworzyć niesztampowe rozwiązania, których nie oferują masowi producenci. To właśnie na indywidualnym podejściu, wysokiej jakości wykonania i spektakularnym efekcie końcowym zależy nam najbardziej. Nasi klienci mogą być pewni, że współpracują z ludźmi, którym przyświeca myśl, że piękno może być nieodłącznym elementem codzienności - wyjątkowej codzienności w domu.

Zabudowa meblowa składa się z kilku potrzeb: estetycznej, funkcjonalnej, budżetowej i czasowej. Z każdym klientem znajdujemy prawdziwą równowagę pomiędzy tymi elementami.

Przemysław Kucharski Dyrektor Operacyjny